Nergiz Mah. 1775/3 No:12/B Karşıyaka / İzmir

info@artibirgaranti.com.tr

Açık Rıza Metnini İnceleyebilirsiniz
AÇIK RIZA METNİ

Bu metin, Artı 1 Garanti Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi (bundan böyle "Şirket" olarak anılacaktır) tarafından kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi amacıyla müşterilerin açık rızasını belgelemek üzere hazırlanmıştır.


1. Kişisel Verilerin Toplanması ve Kullanımı


Müşteri olarak, Şirketin sigorta hizmetlerinin sağlanması ve yönetilmesi amacıyla TC kimlik numaramın ve telefon numaramın toplanmasına ve kullanılmasına açık rızamı beyan ediyorum. TC kimlik numaram, sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesi için; telefon numaram ise bilgilendirme ve iletişim amaçları için kullanılacaktır.


2. Veri Saklama ve Güvenlik


Bu verilerin, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak güvenli bir şekilde saklanacağını ve sadece yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanılacağını anlıyorum.


3. Rıza İptali


Bu rızayı, istediğim zaman Şirket ile iletişime geçerek geri alabileceğimi biliyorum. Rızamın geri alınması, bu rızaya dayanarak yapılmış işlemlerin yasallığını etkilemeyecektir.


4. Onay


Bu metni okudum, anladım ve yukarıda belirtilen koşullar altında kişisel verilerimin toplanmasına ve işlenmesine açıkça rıza gösteriyorum.